Kancelaria Adwokacka

Adwokat Tomasz Janik

Wiele lat doświadczenia

Benignius
leges
interpretandae
sunt, quo
voluntas
earum
conservetur

Kancelaria
Adwokacka

Tomasz Janik

Kancelaria zajmuje się przede wszystkim świadczeniem pomocy prawnej na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną na każdym etapie działania przedsiębiorcy - od procesu tworzenia i wpisu do właściwych rejestrów poprzez doradztwo prawne w toku działalności aż po procedury związane z zakończeniem funkcjonowania.

Kancelaria świadczy również pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, głównie w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego oraz prawa pracy.

Adwokat Tomasz Janik jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Chicago-Kent College of Law. Od 2010 r. jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. Biegle włada językiem angielskim.

 

Pomoc prawna dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych

Kancelaria adwokacka w Gdyni to miejsce, w którym na wsparcie z różnych dziedzin prawa mogą liczyć zarówno przedsiębiorstwa, podmioty instytucjonalne, jak i osoby fizyczne. Prawo cywilne, spadkowe, gospodarcze, handlowe czy administracyjne to część oferty, w jakiej specjalizuje się kancelaria adwokacka w Gdyni prowadzona przez adwokata Tomasza Janika. To miejsce, gdzie można nie tylko skorzystać z porad prawnych specjalisty, ale również zlecić przygotowanie mu różnego rodzaju dokumentów czy reprezentację w postępowaniach przygotowawczych i sądowych, administracyjnych oraz sądowoadministracyjnych. Kancelaria prawna posiada już wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych, spadkowych, z zakresu prawa pracy czy należnych odszkodowań. Na spotkanie z adwokatem w kancelarii adwokackiej przy ul. Starowiejskiej w Gdyni umówić się można osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Adres:

ul. Starowiejska 58/6

81-356 Gdynia

Kontakt:

+48 609 609 717

t.janik@tomasz-janik.pl