Kancelaria Adwokacka w Gdyni

Kancelaria prawna w Gdyni Tomasz Janik zajmuje się przede wszystkim świadczeniem pomocy prawnej na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Kancelaria świadczy również pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych, głównie w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego oraz prawa pracy.

Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną na każdym etapie działania przedsiębiorcy – od procesu tworzenia i wpisu do właściwych rejestrów poprzez doradztwo prawne w toku działalności aż po procedury związane z zakończeniem funkcjonowania.

Pomoc prawna dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych.

Kancelaria adwokacka w Gdyni to miejsce, w którym na wsparcie z różnych dziedzin prawa mogą liczyć zarówno przedsiębiorstwa, podmioty instytucjonalne, jak i osoby fizyczne.

Prawo cywilne, spadkowe, gospodarcze, handlowe czy administracyjne to część oferty, w jakiej specjalizuje się kancelaria adwokacka w Gdyni prowadzona przez adwokata Tomasza Janika.

To miejsce, gdzie można nie tylko skorzystać z porad prawnych specjalisty, ale również zlecić przygotowanie mu różnego rodzaju dokumentów czy reprezentację w postępowaniach przygotowawczych i sądowych, administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych. Kancelaria prawna posiada już wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych, spadkowych, z zakresu prawa pracy czy należnych odszkodowań.

Jesteśmy młodą, dynamiczną kancelarią, jednak z bogatym już doświadczeniem.

Świadczymy pomoc prawną z maksymalną starannością, według najwyższych standardów, zawsze traktując priorytetowo ochronę interesów Klienta.

Na spotkanie z adwokatem w kancelarii adwokackiej przy ul. Abrahama w Gdyni umówić się można osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Adwokat Tomasz Janik

jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Chicago-Kent College of Law. Od 2010 r. jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Biegle włada językiem angielskim.