Prawo nieruchomości

Nasza kancelaria adwokacka działa na terenie Gdyni od wielu lat. Specjalizujemy się w prawie nieruchomości, odpowiadając tym samym na potrzeby klientów działających w branży mieszkaniowej. Oferujemy kompleksową obsługę prawną firmom, deweloperom oraz niezależnym inwestorom. Z usług korzystają również osoby prywatne borykające się z problemami lokalowymi, a także przedsiębiorcy, inwestorzy instytucjonalni, najemcy oraz spółki odpowiedzialne za zarząd nad nieruchomościami.

Jako specjalista cechuję się znajomością wielu zagadnień obejmujących m.in. prawo lokalowe i budowlane. Udzielają oni klientom fachowych porad w różnych sytuacjach. W razie konieczności podejmują się również reprezentowania ich interesów przed organami sądowymi i administracyjnymi.

Nasza obsługa prawna sprowadza się m.in. do pomocy w wyborze struktury transakcji czy też pośredniczenia w podpisaniu listu intencyjnego z osobą sprzedającą. Zajmujemy się badaniem aktualnego statusu własnościowego budynku przeznaczonego do sprzedaży lub pod wynajem. Przygotowujemy także dokumenty transakcyjne, uczestnicząc w negocjowaniu ich zapisów. Towarzyszymy klientom na wszystkich etapach inwestycji budowlanych.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Tomasz Janik

ul. Abrahama 5A/3
81-352 Gdynia

    Napisz do nas