Prawo nieruchomości

Nasza kancelaria adwokacka działa na terenie Gdyni od wielu lat. Specjalizujemy się w prawie nieruchomości, odpowiadając tym samym na potrzeby Klientów działających w branży mieszkaniowej. Oferujemy kompleksową obsługę prawną firmom, deweloperom oraz niezależnym inwestorom. Z usług korzystają również osoby prywatne borykające się z problemami lokalowymi, a także przedsiębiorcy, inwestorzy instytucjonalni, najemcy oraz spółki odpowiedzialne za zarząd nad nieruchomościami.

Jako specjalista cechuję się znajomością wielu zagadnień obejmujących m.in. prawo lokalowe i budowlane. Udzielają oni Klientom fachowych porad w różnych sytuacjach. W razie konieczności podejmują się również reprezentowania ich interesów przed organami sądowymi
i administracyjnymi.

Nasza obsługa prawna sprowadza się m.in. do pomocy
w wyborze struktury transakcji czy też pośredniczenia
w podpisaniu listu intencyjnego z osobą sprzedającą. Zajmujemy się badaniem aktualnego statusu własnościowego budynku przeznaczonego do sprzedaży lub pod wynajem. Przygotowujemy także dokumenty transakcyjne, uczestnicząc w negocjowaniu ich zapisów. Towarzyszymy Klientom na wszystkich etapach inwestycji budowlanych.

Jesteś zainteresowany
usługą?

Skontaktuj się z nami
Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Tomasz Janik

ul. Abrahama 5A/3
81-352 Gdynia
Numer rachunku bankowego:
85 1950 0001 2006 0581 5654 0002
(Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna)

    Napisz do nas