Odszkodowania powypadkowe

Odzyskiwanie należnych świadczeń

Odszkodowania powypadkowe Gdynia

Wypadki drogowe, powietrze, wodne, w pracy zdarzają się każdego dnia. Najczęściej są to zdarzenia komunikacyjne – potrącenia, kolizje czy też znacznie poważniejsze
w skutkach zdrowotnych i materialnych sytuacje. Z tego tytułu osoby poszkodowane w wypadkach mogą starać się o przysługujące im odszkodowanie.

Nie zawsze jednak firma ubezpieczająca jest skłonna do jego wypłaty, nie uznaje roszczeń lub odmawia uznania ich części, albo zaniża kwotę należnego świadczenia, tłumacząc że jest to „kwota ostateczna” lub „maksymalna”, jaką może zaproponować. Od tej decyzji jednak zawsze można się odwołać.

Profesjonalna kancelaria adwokacka, która zajmuje się odszkodowaniami powypadkowymi na terenie Gdyni m.in. z OC sprawcy to adres, pod którym można szukać pomocy. Przy wsparciu prawnika można starać się wywalczyć pieniądze, które będą satysfakcjonować Klienta. Na skutek wypadku najczęściej ponosi się obrażenia zdrowotne zwykłe/średnie (uszkodzenie ciała lub roztrój zdrowia trwa od 7 do 28 dni) lub ciężkie (uszkodzenia ciała powyżej 28 dni – utrata np. wzroku, słuchu, mowy, całkowita lub częściowa utrata zdolności do pracy, śmierć uczestnika zdarzenia itp.).

Dochodzenie odszkodowania powypadkowego za doznany uszczerbek na zdrowiu albo śmierć bliskiej osoby – mimo trudnej sytuacji – jest naturalną procedurą. Adwokat specjalizujący się w tej dziedzinie prawa jest osobą, która
w imieniu Klienta – jest w stanie odzyskać jego pieniądze,
w najwyższej możliwej kwocie.

Odszkodowanie powypadkowe powinno być więc adekwatne do skutków wypadku oraz kwoty ubezpieczenia. Uzyskane w ten sposób pieniądze mają stanowić rekompensatę za:

Obrażenia ciała

Roztrój zdrowia

Koszty leczenia

Koszty wizyt lekarskich

Koszty dojazdów do placówek medycznych i rehabilitacyjnych

Koszty opieki zdrowotnej nad poszkodowanym

Koszty zakupu leków, opatrunków i pomocy medycznej

Koszty dojazdu rodziny do osoby poszkodowanej

Inwalidztwo lub inne skutki, które ograniczają poszkodowanemu aktywność zawodową i prywatną

Straty mienia

Jesteś zainteresowany
usługą?

Skontaktuj się z nami
Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Tomasz Janik

ul. Abrahama 5A/3
81-352 Gdynia
Numer rachunku bankowego:
85 1950 0001 2006 0581 5654 0002
(Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna)

    Napisz do nas